tiskárna PRETIKO -  expresní tisk z Vysočiny. | Tel.: 733 122 830   Po-Pá 8:00 - 17:00 (v urgentních případech se dovoláte 7/365 od 7:00 do 22:00)

Sítotisk

Sítotiskem tiskneme kartonáž (krabice), barevné poštovní obálky s požadavkem na potisk bílou barvou, samolepky s požadovanou vysokou odolností tisku.
Tiskneme i další ploché předměty, ať už různé výrobní štítky, nebo i součásti pro průmyslové využití, ale samozřejmě i reklamní předměty, trička, mikiny a textilní tašky.

K sítotisku používáme dva různé stroje.
Sítotiskový 3/4 automat

Na ploché předměty s rozměry do 40 x 30 cm, maximální výškou do 20 cm a tiskovou plochou do 35 x 27 cm, používáme sítotiskový 3/4 automat.
Výhodou stroje je vysoká rychlost produkce, konzistentní kvalita tisku daná přesnou regulací přítlaku, sklonu a rychlosti tiskové stěrky.
Rychlosti tisku pomáhá i robotické rameno, které vykládá potisknuté předměty na pásový dopravník sušáku (v případě potřeby je ale možné i ruční odebírání).

Ruční tisk na karuselu do formátu cca A3.
Používáme pro předměty větší než 40x30 cm, nebo předměty, které nejsou umístitelné na tiskový stůl automatu, například papírové tašky nebo trička se navlékají na tiskovou desku karuselu, což u automatu není možné.
sítotiskový karusel

 V případě zájmu o další informace, či nabídku řešení vašich potřeb, nás neváhejte kontaktovat.